+90 543 540 1983

Sosyal Medyada Biz}

ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIYOR...
WHATSAPP ÜZERİNDEN SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARINIZIN RESİMLERİNİ BİZE GÖNDERİN ANINDA AYNI GÜN İÇİNDE İKİNCİ EL DEĞERİNİ ÖĞRENİN 0 543 540 1983 A'DAN Z'YE HER ÇEŞİT EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ BULMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORMADAN EŞYA SATMAYINIZ. İKİNCİ EL EŞYANIN DEĞİŞMEZ ADRESİ ANTALYA SPOT

2.EL KOLTUK TAKIMI ALANLAR

2.EL KOLTUK TAKIMI ALANLAR

Genellikle öğrenciler belli bir süre olmak üzere eğitim hayatlarını tamamlayabilmek adına ülkemizin farklı şehirlerinde ev kiralayarak eşya almak durumunda kalırlar. Eğitim süreçlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler bu sürenin sonunda, belirli bir zaman kullandıkları eşyaları satmak için 2.el koltuk takımı alanlar gibi araştırma yapmaya başlarlar. İşte bu aşamada hem öğrenci olan bireylerimize destek olmak amacıyla, hem de yeni ürün alımına ihtiyacı olan kişilere bu eşyaları ulaştırabilmek için “İkinci el koltuk takımı satmak istiyorum” diyenlere yardımcı oluyoruz.

2.EL KOLTUK TAKIMI ALANLAR

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA

2.el eşya denildiğinde bölgenin ilk akla gelen şirketi Antalya İkinci El Eşya firması olan Antalya Spot ‘tur. Nedenini merak ediyorsanız Antalya 2.el koltuk takımı alanlar sektöründe sistemimizin nasıl işlettiğimizi sizlere hemen aktaralım. Öncelikle “İkinci el koltuk takımı satmak istiyorum” talebinde bulunan kişilerin eşyalarını evlerden gidip kendimiz alıyoruz. 2.el koltuk takımı alanlar firması olarak kucağında eşyası ile gelen kişilerle ticaret gerçekleştirmiyoruz. Çünkü bu eşyanın gerçekten kendi ürünü mü, yoksa başka bir kişinin çalıntı malımı bilemeyiz. Böyle bir durumda hırsızlık malı olan bir eşyayı satın almak istemediğimiz için evlere kendimiz gelerek, hem nakliye hem de paketleme derdinden müşteriyi de kurtarmış oluyoruz. Antalya 2.el koltuk takımı alanlar ile ilgili ikinci aşamamız ise ürünlerini değerini anında nakit ödeme yaparak işlem yapıyoruz. Bu da kişinin hızlı bir şekilde eski ürünlerini nakde dönüştürerek değerlendirmesini sağlamaktadır. Siz de tüm bu avantajlardan yararlanmak isterseniz 2.el koltuk takımı alanlar için bizi aramalısınız!

09 Haziran 2017
187 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Open chat