+90 543 540 1983

Sosyal Medyada Biz}

ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIYOR...
WHATSAPP ÜZERİNDEN SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARINIZIN RESİMLERİNİ BİZE GÖNDERİN ANINDA AYNI GÜN İÇİNDE İKİNCİ EL DEĞERİNİ ÖĞRENİN 0 543 540 1983 A'DAN Z'YE HER ÇEŞİT EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ BULMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORMADAN EŞYA SATMAYINIZ. İKİNCİ EL EŞYANIN DEĞİŞMEZ ADRESİ ANTALYA SPOT

İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ FİYATLARI

İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ FİYATLARI

İkinci el çamaşır makinesi fiyatları sıfır ürün piyasasının 3’te biri diyebiliriz. Evet, yanlış duymadınız çok kısa süre kullanılmış olan ikinci el çamaşır makinesi Antalya ilinde bizim tarafımızdan neredeyse 3’te bir oranında daha ucuza satılmaktadır!

Antalya ikinci el çamaşır makinesi alanlar şirketi olarak, tüm kurumsallığımızla 2.el eşya ihtiyacı olan müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. Sıfır ürün piyasasındaki aynı kalitede ürünleri bizim Antalya 2.el eşya mağazamızdan çok daha uyguna alabilirsiniz. Ayrıca satılık defolu çamaşır makinesi alan yer var mı diye merak ediyorsanız sizlere bu konuda da yardımcı olabiliriz. İkinci el çamaşır makinesi fiyatları alanındaki en iyi fiyat teklifini alacağınızdan endişeniz olmasın.

ikinci el çamaşır makinesi fiyatları

İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ FİYATLARI

Satılık defolu çamaşır makinesi, sıfır ürün olarak alınan fakat ürün tesliminden sonra defolu olduğu görülen ürünlere denilmektedir. Bu ürünler sahipleri tarafından hiç kullanılmadan aynı paketi ile mağazamıza satılabilmektedir. Satan kişiye ikinci el çamaşır makinesi fiyatları konusunda değerinde bir ödeme yaparak ürünü kendi alanındaki raf bölümüne yerleştiriyoruz. Ardından sıfır ürün piyasasından beyaz eşya alarak yüksek meblağlar ödemek istemeyen tüketicilere, depomuzdaki ikinci el çamaşır makinesi ile yardımcı oluyoruz. Bu şekilde ikinci el çamaşır makinesi Antalya il ve ilçelerinde ihtiyaç fazlası ürünü olanlar ile eşyaya ihtiyacı olan kişiler arasında alışveriş gerçekleştirmiş oluyoruz. Üstelik bu piyasadaki bazı firmalar gibi bunu yüksek kâr amacı güttüğümüz için değil, bölge halkının ihtiyaçlarının kolay bir şekilde karşılanması için yapıyoruz!

09 Haziran 2017
288 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Open chat