SON YAZILARIMIZ

2.EL OTEL EKiPMANLARI

‘2.EL KOLTUK ALANLAR’ olarak etiketlenmiş yazılar

İKİNCİ EL KOLTUK ALAN YERLER

İKİNCİ EL KOLTUK ALAN YERLER

İkinci el koltuk alan yerler ikinci elciler ve Antalya spotcular için en doğru adrestesiniz! Kullanılmış koltuk alanlar için aşağıdaki ayrıntıları incelemeniz ve bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Koltuk, yeni bir eve taşınan öğrenciler için ya da eskisini değiştirmek isteyenler için oldukça önemli bir parça. Piyasada da L koltuk, oymalı koltuk, çekyat, yataklı gibi birçok tür bulunmakta. Antalya spot mağazalarına gelerek istediğiniz türde ve renkte koltuk seçimi yapabilirsiniz. Ya da evinizde bulunan koltukları mağazamızı arayarak fiyat biçilmesini önerebilirsiniz.
İkinci el koltuk alan yerler kapsamında, İstikbal, Mondi, Kilim, İkea gibi birçok marka mağazamızda bulunmaktadır. Koltukların sağlamlığı, kullanım durumu ve markasına göre hepsine ayrı ayrı fiyat biçilmiştir. Ayrıca hepsi temiz ürünlerdir. Beğendiğiniz koltuk takımının sizin seçtiğiniz bir zaman aralığında evinize taşıması yapılacaktır. Aynı şekilde montaj işlemi gerekiyorsa bunu da görevliler gerçekleştirir.

ikinci el koltuk alan yerlerNeredeyse sıfır ayarında olan koltuk takımları her renk ve her modelde mevcuttur. İkinci el koltuk alan yerler araştırmasına çıktığınızda mağazamıza uğramadan koltuk satın almanız, zarar etmenize neden olabilir. Antalya’da ikinci el eşya alanlar olarak hem kalitemizle, hem de uygun fiyatlarımızla yıllardır müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Mağazamızı ziyaret etmek istediğinizde, iletişim bölümünde yer alan adres bilgilerimizi inceleyebilirsiniz…

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın