SON YAZILARIMIZ

2.EL OTEL EKiPMANLARI

‘ANTALYA SPOT’ olarak etiketlenmiş yazılar

OTEL EKİPMANLARI İSTANBUL

OTEL EKİPMANLARI İSTANBUL

OTEL EKİPMANLARI İSTANBUL

İşletmenizdeki kazancınız giderek düşmekteyse, tadilat ve yenileme işlemleri yaparak eski kazancınıza geri dönüş sağlayabilirsiniz. Otelinizin önceki halinden farklı olması amacıyla otel ekipmanları İstanbul ili ve ilçelerinde sizlere yardım edebiliriz. Odalarınızın, halılarınızın, beyaz eşyaların hatta lobinizin bile yenilmesinde otel ekipmanları satanlara ihtiyaç duyduğunuz an bizi arayabilirsiniz. Üstelik sadece ürün satışlarında değil, değişiklikten dolayı ortaya çıkan fazlalık eşyalar için de otel eşyası alanlar araştırması yaptığınızda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Otel ekipmanları İstanbul konusunda sizlere yardımcı olabilmeniz için irtibat numaramız ve sistemin nasıl işlediğine dair bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Otelinizin iç yapısını değiştirmeye karar verdiğiniz fakat ne otel ekipmanları İstanbul fiyatları hakkında, ne de İstanbul’da otel eşyası alanlar hakkında bir bilgiye sahip değilsiniz. Bu ve buna benzer durumlarda hiç kaygılanmadan Antalya Spot firmamızı arayarak ya da mail yoluyla iletişim kurarak ürün satın almak veya elinizdeki kullanılmış eşyaları İstanbul otel eşyalarısatmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Tabi dilerseniz Antalya’da bulunan mağazamızı da ziyaret ederek, hem ticaret ile ilgili görüşme sağlayabilir hem de bu sayede hizmetlerimizi yakından görme fırsatı bulabilirsiniz. Eğer ikinci el eşya satışı için otel ekipmanları İstanbul fiyatlarını hiç bilmiyorsanız, bizimle gerçekleştireceğiniz ticarette tarafınıza bu alanın en iyi fiyatı verileceğinden emin olabilirsiniz. Ürün alımlarınızda ise bizden teklif almadan otel ekipmanları satın almanız işletmenizin bir nevi zarara girmesine neden olabilir. Çünkü otel eşyası alanlar sektörünün en iyi kalitesine ve en düşük fiyat etiketine sahip tek firmayız!

BODRUM HURDA ALANLAR

BODRUM HURDA ALANLAR

BODRUM HURDA ALANLAR

Bodrum hurda alanlar ile ilgili ilanlara göz atıyor ancak bir türlü ürünlerinize değerinde teklif veren kişilere ulaşamıyorsanız paniğe kapılmayın! Antalya Spot olarak biz, atik ve genç bir ekip oluşturarak 10 yılı aşkın süredir ikinci el eşya sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bodrum hurdacılar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız!

BODRUM HURDACILIK

Hurda eşyası Bodrum ve çevresinde kimler dediğinizde, aklınıza gelen ilk firma biz olmalıyız. Çünkü Bodrum hurdacılık konusunda sizleri yormamak adına kargo, en uygun fiyat, paketleme gibi tüm gereksinimleri en kaliteli şekilde gerçekleştirerek hizmet veren tek spot mağazasıyız. Bodrum’da hurda alanlara ulaşmak istediğinizde bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu unutmayınız. Siz değerli müşterilerimize Bodrum hurda alanlar konusunda en hızlı şekilde hizmet kalitesi sunabilmek için haftanın her günü, pazarda dahil olmak üzere faaliyet göstermekteyiz.

Bakır, demir, döküm, talaş, kablo, alüminyum, plastik ve benzeri hurdalarınızı değerlendirmek istediğinizde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İkinci el eşya piyasasında edindiğimiz itibarın garantisi altında, sizi temin ederiz ki tüm hurdalarınızı değerinde almak isteriz. Bu nedenle elimdeki bütün hurda eşyaları kime satarım diye dert etmenize gerek olmadan, hurda alanlar Bodrum araştırması yaptığınızda bizi aramanız ticaretimizin gerçekleşebilmesi için yeterlidir. Antalya Spot olarak prensiplerimiz gereği değerinin altında eşya alımı gerçekleştirmiyor ve değerinden daha fazlaya ürün satışı yapmıyoruz. Siz de bizimle Bodrum hurda alanlar konusunda işbirliği yaptığınızda, prensiplerimize ne kadar bağlı bir firma olduğumuzu daha açık göreceksiniz…

OTEL EKİPMANLARI MARMARİS

OTEL EKİPMANLARI MARMARİS

OTEL EKİPMANLARI MARMARİS

Antalyaikincielesyaalanlar.com, otel ekipmanları Marmaris mevkisinde ikinci el otel eşyası alanlar ile satanları buluşturan bir internet sitesidir. Sitemiz üzerinden ister form doldurarak, isterseniz de 0 543 540 1983 numaralı telefondan ulaşarak ürün satın alabilir veya kendi satışınızı yapabilirsiniz. Her şeyin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, Antalya Spot mağazamızın bilinirliği ve iş ahlakına güvenerek bizimle ticaret yapabilirsiniz. Peki, ikinci el otel ekipmanları satanlar ve alanlar sektöründe sistemimiz nasıl işlemektedir?

Otel ekipmanları Marmaris araştırması yaparken, otel sektöründeki tüm eşyaların en yeni modelleri hakkında dahi bilgi sahibi olan bir firmayla çalışmalısınız. Çünkü ikinci el otel eşyaları sektörüne hakim olmayan acemi bir firmayla çalışmanız, söz konusu firmanın piyasadaki ürün değerlerini bilmemesinden kaynaklı güvenilir bir fiyat teklifi alamazsınız. Bu sektöre yıllarını vermiş olan şirketimizin çalışma sistemi ise otel ekipmanlarının tam olarak piyasadaki alım ve satım değerlerini iyi bilmemizden dolayı güvenilir fiyat, dürüst alım ve nakit ödeme şeklinde çalışmaktadır.

İkinci el otel ekipmanları satanlar araştırması yaparken eski ürünlerinizin değerinden daha düşük bir fiyata gitmesini istemiyorsanız, şimdi Antalya Spot ile iletişime geçebilir ve en yüksek fiyat teklifini sizlere sunmamızı sağlayabilirsiniz. Firmamız ile irtibat kurmak için Whatsapp ya da mail hizmetlerini de kullanmanız mümkün ancak hızlı bir şekilde otelinizde bulunan eski ürünlerin değerlendirilmesi istiyorsanız ya da yeni kuracağınız otel için makul fiyatlı kaliteli eşyalar arıyorsanız, otel ekipmanları Marmaris için bize 0 543 540 1983 numarasından ulaşabilirsiniz.

BEKO BUZDOLABI ALAN YER

BEKO BUZDOLABI ALAN YER

BEKO buzdolabı, bugün dünyanın her yerinde satışa sunulmakta ve kullanıcılarını uzun yıllar memnun etmektedir. Ancak talep oranının her geçen gün artması sebebiyle teknolojik ürünler de hızla gelişmektedir. Bu nedenle üretilen yeni ürünlerle enerji tasarrufu sağlamak amacında olan tüketiciler, BEKO buzdolabı alan yer  markanın eski ürününü yeni modelleriyle değiştirme amacına giriyor. 

BOSCH BULAŞIK MAKİNESİ

BOSCH BULAŞIK MAKİNESİ

BOSCH BULAŞIK MAKİNESİ

Üstün Alman teknolojisi ile donatılmış Bosch bulaşık makinesi, beyaz eşya sektöründe en üst sıralarda yer almaktadır. Fakat, ürün ne kadar yüksek kalite sahibi olsa da kullanım temposuna ve gelişen teknolojiye mağlup olmaktadır. Bu marka dışında, hanımların mutfağını pek çok değişik marka da süslemekte ve ne yazık ki aynı sona maruz kalmaktadır. İşte bu aşamada Antalya Spot olarak mağlubiyeti galibiyete çeviriyoruz.

BOSCH BULAŞIK MAKİNESİ ALAN YER ANTALYA SPOT!

Biliyoruz ki Bosch bulaşık makinesi kullanıcıları, ürünün olağan kalitesinin altında başka bir ürüne sahip olmak istemiyorlar. Biz de bu müşteri kitlemize uygun kalite standartını oluşturuyoruz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız incelemeler sonucu farklı ürün yelpazesine sahip olduğumuzu görebileceğiniz gibi, kaliteden de ödün vermediğimizi hissedebilirsiniz.

Siz de Bosch bulaşık makinesi sahibi iseniz, hiç vakit kaybetmeden eski ürününüzü bize getirin, olması gerektiği alış fiyatından teslim alalım. Dilerseniz mağazamızdan yeni bir ürün sahibi olma zevkini size de tattırabiliriz. 2.el bulaşık makinesi alanlar konusunda ulaştığınız web sayfamız üzerindeki iletişim formunu doldurabilir, 0543 540 1983 nolu telefon numarasından bize ulaşabilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

KULLANILMIŞ BULAŞIK MAKİNESİ ALAN YERLER VE FİYATLARI

Antalya Spot olarak, kullanılmış Bosch bulaşık makinesi ürünlerinize, piyasa değerinde fiyat vereceğimizden emin olabilirsiniz. Zaten bu farkı, Antalya ikinci el eşya sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalardan fiyat aldıysanız siz de kolaylıkla anlayabilirsiniz! Bizimle iletişime geçmek için yukarıdaki telefon numarasını kullanabilir, web sitemiz üzerinden bağlantı kurabilir ya da mail adresimizle iletişime geçebilirsiniz.

ANTALYA SPOT

ANTALYA SPOT

ANTALYA SPOT

ANTALYA SPOT Firması ikinci el eşya konusunda en güvenli hizmeti sizlere sağlamaktayız. Antalya ikinci el eşya ve otel eşyası alanlar araştırması yapıyorsanız, en doğru yerde olduğunuzun garantisini verebiliriz! Antalya 2. el eşya almaya karar verilmeden önce ikinci el eşyaları alınan yerlerin güvenilirliğini bilmeniz gereklidir. İş yeri kurmak istiyor ve iş yerine uygun olarak kendinize ikinci el eşya mı arıyorsunuz. İkinci el eşyalar satın alınmak istendiğinde en uygun fiyatların bizde olduğunu söylemek istiyorum. Az kullanılmış fakat sıfır gibi kaliteye sahip olan ikinci el her türlü eşyayı Antalya Spot mağazamızda bulabilirsiniz. Whatsapp aracılığı ile 0543 540 1983 numarası ile bizimle irtibata geçerek eğer elinizde klima, ocak, buzdolabı vb. 2 el eşyalar bulunuyor ise bize fotoğraflarını düşündüğünüz fiyat ile birlikte gönderebilirsiniz.

“EŞYALARINIZI ANINDA SATMAK İÇİN ONLİNE DESTEK”

“Evinizden İşyerinizden Çıkmadan Eşyalarınızın İkinci El Değerini Anında Öğrenmek İçin Whatsapp 0 543 540 1983 Grubumuza Eşyalarınızın Resimlerini Gönderin Eşyalarnızın Değerini Anında Öğrenin”

 Antalya İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Spot ikinci el eşya konusunda Antalya ilinde yaşamakta olan kiracılara, ev sahiplerine, eşya ihtiyacı olanlara kaliteli ve az kullanılmış ikinci el eşya hizmetini vermekteyiz. Eşyalarımız sıfır ayarında ve size cazip fiyatlarla karşınızdadır. Memnuniyet ve güven kavramları, Antalya ikinci el eşya alanlar sektöründe yıllardır faaliyet gösteren firmamız için daima değerlidir. Biz paradan ziyade müşteriyi her konuda memnun etmekten yanayız. Antalya Spot ikinci el eşya alım-satım konusunda profesyonel çalışanlarımız size her türlü yardımı sağlayacaklardır. Hem ikinci el eşya satımı ve hem de alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Antalya ikinci el eşya alımı ve satımı olarak bizimle irtibata geçmeniz için telefonların ucunda müşteri temsilcilerimiz sizleri haftanın 7 günü beklemektedirler…

İKİNCİ EL BUZDOLAPLARI

İKİNCİ EL BUZDOLAPLARI

İkinci el buzdolapları araştırması yaparak, sıfır ayarında bir buzdolabı mı almak istiyorsunuz? O halde Antalya ikinci el eşya mağazamızı ziyaret edebilir ve inanılmaz fiyatlara ürün sahibi olabilirsiniz! Buzdolabınız artık eskisi kadar iyi çalışmıyor ya da dondurucu kısmında sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda hem enerji tasarrufu yapmak özelliğinden yararlanmak için yeni bir ürün almak isteyebilirsiniz.

2.EL HALI ALAN YER

2.EL HALI ALAN YER

Halı bir evin tamamlayıcısı niteliğindedir. Fakat özellikle ev eşyalarınızı değiştirmeye karar verdiğinizde, bu evin tamamlayıcısı niteliğindeki halınızı da değiştirme isteğiniz oldukça doğaldır. Özellikle de eğer elinizde el halısı varsa oldukça değerli olabilen bu ürüne, sahip olduğu işçilik, renk ve motife göre değer biçilebilir.

Eğer eski halınızı satıp yerine yeni bir halı almak istiyorsanız hiç zahmet etmeden biz Antalya spot merkezine haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Zahmet vermenize gerek kalmaz zira biz kapınıza kadar gelip sizden halınızı teslim alır ve bunun için de ek bir masraf çıkarmayız. Ayrıca halınızın gerçek değeri kadar nakit olarak ödeme yapacağımızı da temin ederiz.

2.el halı alan yer arıyorsanız, Antalya spot firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bizimle yapacağınız ticarette nakit ödeme ve hızlı kargolama hizmetimizden sizin de memnun kalacağınızdan eminiz. 10 yılı aşkın süredir sahibinden halı alanlar sektörüne dair hizmet vermekte bulunan firmamız, bu alanda güvenilirliği ve titiz iş yapması ile tanınmaktadır…

İKİNCİ EL LED TV

İKİNCİ EL LED TV

İkinci el led TV alanlar ya da satanlar araştırması yaparak geldiğiniz bu sayfada, güvenli bir ticaret için gerekenleri bulabilirsiniz!

Ev ve iş yeri için eşya satın almak günümüzde oldukça zor bir hal almıştır.Çünkü piyasada satışa sunulan ürünler oldukça pahalıdır. Bu durumda bir eşya satın almak çok güç bir hal almıştır. İkinci el eşya alan ve ikinci el eşya satan dükkanlar bu ihtiyacı karşılamak için hizmet vermektedirler. Antalya spot mağazaları led tv alım ve satım işlemleri için diğer ürünlerde olduğu kadar titiz davranmaktadır.

Antalya LED Alan Yer : Antalya Spot

Son zamanların en çok tercih edilen ürünü olan led tv’ler için de bu dükkanları kullanabilirsiniz. Akşam dizileri ve maçları, sabah gündüz kuşağını ve programları daha canlı ve renkli bir görüntü kalitesi ile izlemek için tercih edilebilecek bu ürün ikinci el eşya satan dükkanlarda mevcuttur. Led tv satın almak için yapmanız gereken tek şey bir spotçuya gitmek. En uygun fiyatla kaliteli ve sıfıra yakın kullanılmış LCD Tv ürünlerini bu dükkanlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Antalya Spot mağazamızı ziyaret etmek istediğinizde, firmamızın iletişim sayfasından adresimizi görüntüleyebilirsiniz…

İKİNCİ EL DOLAP ALAN YERLER

İKİNCİ EL DOLAP ALAN YERLER

İkinci el dolap alan yerler konusunda sizlere yardımcı olmamızı istiyorsanız, Antalya Spot mağazamızın telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır!

Dolap herhalde bir evde en olmazsa olmaz eşyalardan biridir. Gerek salonda gerekse yatak odasında hatta banyoda oldukça işlevsel olan dolaplar, evinizin içerisindeki küçük eşyalarınızın değişmesi ve çoğalmasıyla beraber artık işinizi görmemeye başlayabilir. Size artık küçük gelen ya da yeni aldığınız başka eşyalarla uyumsuz olan dolabınızı bize satabilir ve böylece sıfır ürün alacak durumu olmayan ama temiz ve sağlam bir dolaba ihtiyacı olan insanlara yeni bir fırsat sunabilirsiniz. Bu alışverişin adeta aracı kurumu gibi olan biz Antalya spot merkezi de dolabınızı kapınızdan ücretsiz bir şekilde satın alabilir ve sizi zahmete sokmadan anında nakit ödeme de yaparak ondan kurtulmanızı sağlayabiliriz.

İKİNCİ EL DOLAP ALAN YERLER

Antalya Spot mağazamızda hem ikinci el dolap ürünlerini sergiliyor, hem de 2.el dolap satışı yapmak istediğinizde sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Bu nedenle Antalya ikinci el dolap alan yerler konusunda sizlere yardımcı olmamızı isterseniz, bir telefon kadar yakınınızdayız. Hemen bizimle iletişime geçerek eski dolabınızı satabilir ya da mağazamızı ziyaret ederek, bütçenize en uygun dolabı satın alabilirsiniz…

İKİNCİ EL ELEKTİRİK SÜPÜRGESİ

İKİNCİ EL ELEKTİRİK SÜPÜRGESİ

Elektrikli süpürge mi almak istiyorsunuz. Ancak sıfır ürünler pahalı olduğundan 2. el Elektrikli süpürge alım-satımı yapan yer mi arıyorsunuz? Eğer Antalya da yaşıyorsanız, ikinci el Elektrikli süpürge satan mağazamızda elektrikli süpürge çeşitlerini bulup satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz her bütçeye uygun olup çok az kullanılmış sıfır olanlar da vardır. Antalya’nın tüm ilçelerinde yaşayan müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Siz de Antalya da arıyorsanız mağazamıza uğrayabilir ya da 0 543 540 1983 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz elektrikli süpürge modellerini size whatsapp uygulaması üzerinden de gönderebiliriz. Elinizde kullanmadığınız eski elektrikli süpürgeniz varsa Antalya Spot ‘a onu da satın alabiliriz, bize whatsapp uygulamasından fotoğrafını gönderebilir ve gerçek değerinin fiyatını öğrenebilirsiniz.

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın