SON YAZILARIMIZ

2.EL OTEL EKiPMANLARI

‘ANTALYA SPOTÇULAR’ olarak etiketlenmiş yazılar

İKİNCİ EL BOSCH BUZDOLABI

İKİNCİ EL BOSCH BUZDOLABI

İKİNCİ EL BOSCH BUZDOLABI

İkinci el Bosch buzdolabı satma amacındaysanız doğru adrestesiniz. Markasına güvenerek ya da modelini beğenerek aldığınız dolabınızdan zaman içerisinde memnun kalmayabilir ve değiştirmek isteyebilirsiniz. Gerek çalışma amaçlı, gerekse üniversite dolayısıyla Antalya ilinde ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız, 2.el Bosch buzdolabı satışıyla ilgili sizlere yardımcı olabiliriz.

Özellikle Antalya’da öğrenim görmekte olan kişiler belirli bir süre sonra şehirden ayrılmak istediklerinde, kullanılmış buzdolabı alanlar araştırması yaparak eşyalarını nakde çevirmek amacında oluyorlar. Veyahut tayin, taşınma gibi sebeplerle temel ihtiyaç olarak evlerde bulunması zaruri bir eşya olan buzdolabı için kişiler ikinci el Bosch buzdolabı alan yerleri araştırıyorlar. Bu ve bunlara benzer durumlarda devreye giren Antalya ikinci el eşya mağazamız, tüm satış işlemleriniz için haftanın her günü hizmet vermektedir.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA | İKİNCİ EL BOSCH BUZDOLABI

Antalya ikinci el Bosch buzdolabı sektöründe müşterilerimize en iyi fiyat garantisini sunmakla kalmayıp, Antalya ikinci el eşyakargolama ihtiyaçları için de profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Böylelikle eskiyen ya da çeşitli sebeplerle satışını gerçekleştirmek istediğiniz 2.el Bosch buzdolabı için taşıma işlemleriyle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Sadece bir telefonla adresinize gelerek, yerinde ve değerinde alım yapıyoruz. Antalya spotçular çarşısında bilinen ismimiz ve yaptığımız işlerin kalitesiyle uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz. Siz de ikinci el Bosch buzdolabınızı satmak ve hemen parasını alarak ürünün evinizden gitmesini istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz mağazamızı da ziyaret ederek, uygun fiyatlarla ürün alımı gerçekleştirebilirsiniz. İletişim ve adres bilgilerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz…

Antalya ikinci el Bosch buzdolabı satış için iletişim: 0543 540 1983 / antalyaspot@hotmail.com

Antalya Spot Adres: Güllük Deniz Mahallesi 128. Sokak 29/A Muratpaşa

ANTALYA SPOT

ANTALYA SPOT

ANTALYA SPOT

ANTALYA SPOT Firması ikinci el eşya konusunda en güvenli hizmeti sizlere sağlamaktayız. Antalya ikinci el eşya ve otel eşyası alanlar araştırması yapıyorsanız, en doğru yerde olduğunuzun garantisini verebiliriz! Antalya 2. el eşya almaya karar verilmeden önce ikinci el eşyaları alınan yerlerin güvenilirliğini bilmeniz gereklidir. İş yeri kurmak istiyor ve iş yerine uygun olarak kendinize ikinci el eşya mı arıyorsunuz. İkinci el eşyalar satın alınmak istendiğinde en uygun fiyatların bizde olduğunu söylemek istiyorum. Az kullanılmış fakat sıfır gibi kaliteye sahip olan ikinci el her türlü eşyayı Antalya Spot mağazamızda bulabilirsiniz. Whatsapp aracılığı ile 0543 540 1983 numarası ile bizimle irtibata geçerek eğer elinizde klima, ocak, buzdolabı vb. 2 el eşyalar bulunuyor ise bize fotoğraflarını düşündüğünüz fiyat ile birlikte gönderebilirsiniz.

“EŞYALARINIZI ANINDA SATMAK İÇİN ONLİNE DESTEK”

“Evinizden İşyerinizden Çıkmadan Eşyalarınızın İkinci El Değerini Anında Öğrenmek İçin Whatsapp 0 543 540 1983 Grubumuza Eşyalarınızın Resimlerini Gönderin Eşyalarnızın Değerini Anında Öğrenin”

 Antalya İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Spot ikinci el eşya konusunda Antalya ilinde yaşamakta olan kiracılara, ev sahiplerine, eşya ihtiyacı olanlara kaliteli ve az kullanılmış ikinci el eşya hizmetini vermekteyiz. Eşyalarımız sıfır ayarında ve size cazip fiyatlarla karşınızdadır. Memnuniyet ve güven kavramları, Antalya ikinci el eşya alanlar sektöründe yıllardır faaliyet gösteren firmamız için daima değerlidir. Biz paradan ziyade müşteriyi her konuda memnun etmekten yanayız. Antalya Spot ikinci el eşya alım-satım konusunda profesyonel çalışanlarımız size her türlü yardımı sağlayacaklardır. Hem ikinci el eşya satımı ve hem de alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Antalya ikinci el eşya alımı ve satımı olarak bizimle irtibata geçmeniz için telefonların ucunda müşteri temsilcilerimiz sizleri haftanın 7 günü beklemektedirler…

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın