SON YAZILARIMIZ

2.EL OTEL EKiPMANLARI

‘İKİNCİ EL BUZDOLABI’ olarak etiketlenmiş yazılar

KULLANILMIŞ BUZDOLABI ALANLAR

KULLANILMIŞ BUZDOLABI ALANLAR

KULLANILMIŞ BUZDOLABI ALANLAR

Kullanılmış buzdolabı alanlar ihtiyaç fazlası eşyalarınızı pazarlayabilmeniz için en uygun yerlerdir. Özellikle artık eskisi kadar soğutmayan buzdolabınızı yenileme düşüncesine sahip olduğunuzda, ikinci el buzdolabımı satmak istiyorum dediğinizde Antalya ikinci el eşya mağazamız aracığıyla hem zamandan, hem de nakitten tasarruf sağlayabilirsiniz. Mutfak araç gereçleri için 2.el eşya alımı yapan Antalya Spot, ürünlerinizi piyasa değeriyle eş değer bir fiyattan alarak değer kaybı yaşamanızı engelliyor.

Antalya kullanılmış buzdolabı alanlar

KULLANILMIŞ BUZDOLABI ALANLAR

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA

Koku filtre kalitesi daha iyi olan, active dual cooling ve iyonizer gibi teknolojik özelliklere sahip dondurucu bölme hacmi daha geniş buzdolaplarının üretilmesiyle birlikte, kullanılmış buzdolabı alanlara daha çok ihtiyaç duyulmaya başlandı. Çünkü soğutma ve dondurucu bölümlerinin daha işlevsel olması nedeniyle son çıkan ürünlerin daha kullanışlı olması, eski dolapların değiştirilmesine teşvik ediyor. Siz de teknolojik özellikleri olmayan bir ürün kullanıyor ve ikinci el buzdolabımı satmak istiyorum diyorsanız, 0 543 540 1983 numaralı Antalya Spot ile iletişime geçerek, dolabınızı anında nakde çevirebilirsiniz.

Kullanılmış buzdolabı alanlar piyasasında her daim titiz çalışması ve müşterilerine gereken özeni göstermesiyle kalitesini belli eden firmamız, Antalya ve ilçelerinden gelen 2.el eşya alımı taleplerini en kısa sürede yanıtlamaktadır. Ayrıca eşya taşıma ve nakliye işlerinde, kullanılmış buzdolabı alanlar sektöründeki en iyi ekip arkadaşlarıyla çalıştığımız için müşterilerimizi hiçbir sıkıntıya sokmadan anında kapıda nakit ödeme yaptıktan sonra ürünü paketleyerek hızlı bir alışveriş gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle buzdolabınızı çok kolay ve en uygun fiyatlarla Antalya ikinci el eşya firmamız ile iletişime geçerek satmanız mümkün.

BEKO BUZDOLABI ALAN YER

BEKO BUZDOLABI ALAN YER

BEKO buzdolabı, bugün dünyanın her yerinde satışa sunulmakta ve kullanıcılarını uzun yıllar memnun etmektedir. Ancak talep oranının her geçen gün artması sebebiyle teknolojik ürünler de hızla gelişmektedir. Bu nedenle üretilen yeni ürünlerle enerji tasarrufu sağlamak amacında olan tüketiciler, BEKO buzdolabı alan yer  markanın eski ürününü yeni modelleriyle değiştirme amacına giriyor. 

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın