SON YAZILARIMIZ

2.EL OTEL EKiPMANLARI

‘ANTALYA İKİNCİ EL DOLAP ALAN YERLER’ olarak etiketlenmiş yazılar

İKİNCİ EL DOLAP ALAN YERLER

İKİNCİ EL DOLAP ALAN YERLER

İkinci el dolap alan yerler konusunda sizlere yardımcı olmamızı istiyorsanız, Antalya Spot mağazamızın telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır!

Dolap herhalde bir evde en olmazsa olmaz eşyalardan biridir. Gerek salonda gerekse yatak odasında hatta banyoda oldukça işlevsel olan dolaplar, evinizin içerisindeki küçük eşyalarınızın değişmesi ve çoğalmasıyla beraber artık işinizi görmemeye başlayabilir. Size artık küçük gelen ya da yeni aldığınız başka eşyalarla uyumsuz olan dolabınızı bize satabilir ve böylece sıfır ürün alacak durumu olmayan ama temiz ve sağlam bir dolaba ihtiyacı olan insanlara yeni bir fırsat sunabilirsiniz. Bu alışverişin adeta aracı kurumu gibi olan biz Antalya spot merkezi de dolabınızı kapınızdan ücretsiz bir şekilde satın alabilir ve sizi zahmete sokmadan anında nakit ödeme de yaparak ondan kurtulmanızı sağlayabiliriz.

İKİNCİ EL DOLAP ALAN YERLER

Antalya Spot mağazamızda hem ikinci el dolap ürünlerini sergiliyor, hem de 2.el dolap satışı yapmak istediğinizde sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Bu nedenle Antalya ikinci el dolap alan yerler konusunda sizlere yardımcı olmamızı isterseniz, bir telefon kadar yakınınızdayız. Hemen bizimle iletişime geçerek eski dolabınızı satabilir ya da mağazamızı ziyaret ederek, bütçenize en uygun dolabı satın alabilirsiniz…

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın