SON YAZILARIMIZ

2.EL OTEL EKiPMANLARI

‘BAHTILI EŞYA ALANLAR’ olarak etiketlenmiş yazılar

BAHTILI İKİNCİ EL EŞYA

BAHTILI İKİNCİ EL EŞYA

İkinci el eşya alım konusunda kendinize kaliteli ve güvenli bir yer aramaktaysanız Bahtılı ikinci el eşya olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

İkinci el eşya alırken öncelikle güvenilir olup olmadığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Belki öğrenci evi olarak kendinize ufak tefek ikinci el eşyalar arıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir iş yeri ofisi açarak küçük çapta kendi ofisinize uygun eşyalar için eğer 2.el eşya Bahtılı ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Her zaman Bahtılı spot konusunda en uygun fiyatın bizde olduğunu unutmayınız.

Elinizde de satmak istediğiniz ikinci el eşyalar bulunmakta ise whatsapp numarası olarak 0 543 540 1983 numarası ile bizimle iletişime geçerek elinizde bulunan eşyaların fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz. Bahtılı evkur firmalarına ürün satmak istediğinizde yukarıdaki iletişim numarası aracılığıyla, bizleri adresinize de çağırabilirsiniz. Her iki yöntemle de Bahtılı eşya alanlar firması olarak biz, ürünlerinizi değerlendirmek amacıyla en iyi fiyata alabiliriz…

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın