SON YAZILARIMIZ

2.EL OTEL EKiPMANLARI

‘BODRUM HURDACILIK’ olarak etiketlenmiş yazılar

BODRUM HURDA ALANLAR

BODRUM HURDA ALANLAR

BODRUM HURDA ALANLAR

Bodrum hurda alanlar ile ilgili ilanlara göz atıyor ancak bir türlü ürünlerinize değerinde teklif veren kişilere ulaşamıyorsanız paniğe kapılmayın! Antalya Spot olarak biz, atik ve genç bir ekip oluşturarak 10 yılı aşkın süredir ikinci el eşya sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bodrum hurdacılar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız!

BODRUM HURDACILIK

Hurda eşyası Bodrum ve çevresinde kimler dediğinizde, aklınıza gelen ilk firma biz olmalıyız. Çünkü Bodrum hurdacılık konusunda sizleri yormamak adına kargo, en uygun fiyat, paketleme gibi tüm gereksinimleri en kaliteli şekilde gerçekleştirerek hizmet veren tek spot mağazasıyız. Bodrum’da hurda alanlara ulaşmak istediğinizde bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu unutmayınız. Siz değerli müşterilerimize Bodrum hurda alanlar konusunda en hızlı şekilde hizmet kalitesi sunabilmek için haftanın her günü, pazarda dahil olmak üzere faaliyet göstermekteyiz.

Bakır, demir, döküm, talaş, kablo, alüminyum, plastik ve benzeri hurdalarınızı değerlendirmek istediğinizde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İkinci el eşya piyasasında edindiğimiz itibarın garantisi altında, sizi temin ederiz ki tüm hurdalarınızı değerinde almak isteriz. Bu nedenle elimdeki bütün hurda eşyaları kime satarım diye dert etmenize gerek olmadan, hurda alanlar Bodrum araştırması yaptığınızda bizi aramanız ticaretimizin gerçekleşebilmesi için yeterlidir. Antalya Spot olarak prensiplerimiz gereği değerinin altında eşya alımı gerçekleştirmiyor ve değerinden daha fazlaya ürün satışı yapmıyoruz. Siz de bizimle Bodrum hurda alanlar konusunda işbirliği yaptığınızda, prensiplerimize ne kadar bağlı bir firma olduğumuzu daha açık göreceksiniz…

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın