SON YAZILARIMIZ

2.EL OTEL EKiPMANLARI

‘İKİNCİ EL HALI’ olarak etiketlenmiş yazılar

2.EL HALI ALAN YER

2.EL HALI ALAN YER

Halı bir evin tamamlayıcısı niteliğindedir. Fakat özellikle ev eşyalarınızı değiştirmeye karar verdiğinizde, bu evin tamamlayıcısı niteliğindeki halınızı da değiştirme isteğiniz oldukça doğaldır. Özellikle de eğer elinizde el halısı varsa oldukça değerli olabilen bu ürüne, sahip olduğu işçilik, renk ve motife göre değer biçilebilir.

Eğer eski halınızı satıp yerine yeni bir halı almak istiyorsanız hiç zahmet etmeden biz Antalya spot merkezine haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Zahmet vermenize gerek kalmaz zira biz kapınıza kadar gelip sizden halınızı teslim alır ve bunun için de ek bir masraf çıkarmayız. Ayrıca halınızın gerçek değeri kadar nakit olarak ödeme yapacağımızı da temin ederiz.

2.el halı alan yer arıyorsanız, Antalya spot firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bizimle yapacağınız ticarette nakit ödeme ve hızlı kargolama hizmetimizden sizin de memnun kalacağınızdan eminiz. 10 yılı aşkın süredir sahibinden halı alanlar sektörüne dair hizmet vermekte bulunan firmamız, bu alanda güvenilirliği ve titiz iş yapması ile tanınmaktadır…

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın