SON YAZILARIMIZ

2.EL OTEL EKiPMANLARI

‘SARISU EŞYA ALANLAR’ olarak etiketlenmiş yazılar

SARISU İKİNCİ EL EŞYA ALAN

SARISU İKİNCİ EL EŞYA ALAN

Sarusu ikinci el eşya alan firmayı arıyorsanız ve bu firma en uygun fiyatı versin, güvenli ticaret gerçekleştirsin istiyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz!

Sarısu İkinci El Eşya Alan

2.el eşya Sarısu araştırması yapan müşterilerimiz, daima güvenli bir ticaret gerçekleştirdiğimizi bildikleri için ihtiyaç olması halinde her zaman Sarısu da ikinci el eşya alanların tercihleri arasında yer alıyoruz. İkinci el eşya olarak zengin ürün yelpazemiz ile cep telefonundan kombine, klimaya hatta antika eşyalara kadar Sarısu eşya alanlar firması olarak değerinden nakit olarak alım yapmaktayız.

Sadece ikinci el eşya satın almak için değil, evinizde bulunan ve artık kullanmadığınız eşyaları değerinden satmak istiyorsanız siz de bize SARISU İKİNCİ EL EŞYA ALAN olarak internetten arattırın yada direk 0543 540 1983 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Klimadan kombiye, koltuktan beyaz eşyaya, cep telefonundan Lcd televizyona, tabletler bazaya kadar zengin ürün kategorilerimiz ile müşterilerimizin hizmetine hazırız.

Sarısu spot ile yukarıdaki iletişim numarasından, web sitemizde yer alan form aracılığıyla yada e-mail adresimiz sayesinde 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz. Hem ikinci el ürün satışında, hem de kullanılmış ürün alımında taleplerinizi ve isteklerinizi her zaman karşılamaya devam edeceğiz…

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın