+90 543 540 1983

Sosyal Medyada Biz}

ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIYOR...
WHATSAPP ÜZERİNDEN SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARINIZIN RESİMLERİNİ BİZE GÖNDERİN ANINDA AYNI GÜN İÇİNDE İKİNCİ EL DEĞERİNİ ÖĞRENİN 0 543 540 1983 A'DAN Z'YE HER ÇEŞİT EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ BULMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORMADAN EŞYA SATMAYINIZ. İKİNCİ EL EŞYANIN DEĞİŞMEZ ADRESİ ANTALYA SPOT

İKİNCİ EL ELEKTRONİK EŞYA ALANLAR

İKİNCİ EL ELEKTRONİK EŞYA ALANLAR

Antalya ikinci el eşya alım satımlarda elektronik eşyalar fazlasıyla tercih edilmektedir.

Sizler de evinizde ya da iş yerinizde bulunan eski model veya kullanmadığınız elektronik eşyalarınızı Antalya ikinci el eşya mağazalarına götürerek satabilirsiniz. Televizyon, elektronik ev eşyaları, ses sistemleri, bilgisayar sistemleri, fotoğraf makineleri, akıllı cep telefonları en çok satılan ve alınan parçalar arasında.

İKİNCİ EL ELEKTRONİK EŞYA ALANLAR

Kullanılmayan eşyaların da değerlendirmesini sağlayan ikinci el eşya alımları için ürünler markalarına göre değerlendirilmekte ve ona göre bir fiyat biçilmektedir. Eşyaya çok para vermek istemeyen ya da elindeki eşyaları elden çıkarmayı isteyen herkes için en mantıklı çözüm spottur. Temiz, çalışır durumda ve sorunsuz eşyaları bu şekilde bulabilirsiniz.

Antalya elektronik eşya firmaları arasında bilinen marka ismimiz ile 10 yılı aşkın süredir Antalya ikinci el eşya sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Profesyonel kadromuz ile eşya satışı sonrasında sorunsuz bir taşıma gerçekleştirerek, siz değerli müşterilerimizi kargo ve taşıma dertlerinden kurtarıyoruz. Tüm bu hizmetlerden anında yararlanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır!

06 Mayıs 2017
32 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN