+90 543 540 1983

Sosyal Medyada Biz}

ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIYOR...
WHATSAPP ÜZERİNDEN SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARINIZIN RESİMLERİNİ BİZE GÖNDERİN ANINDA AYNI GÜN İÇİNDE İKİNCİ EL DEĞERİNİ ÖĞRENİN 0 543 540 1983 A'DAN Z'YE HER ÇEŞİT EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ BULMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORMADAN EŞYA SATMAYINIZ. İKİNCİ EL EŞYANIN DEĞİŞMEZ ADRESİ ANTALYA SPOT

İKİNCİ EL KURUTMA MAKİNELERİ

İKİNCİ EL KURUTMA MAKİNELERİ

Kuşkusuz çamaşır yıkamanın en zor taraflarından biri o çamaşırı nerede kurutacağını bilememektir. Bunun için biçilmiş kaftan olan kurutma makinelerini belirli bir zaman sonra satmak isteyebilirsiniz. Çeşitli sebeplerle ikinci el kurutma makineleri satışını gerçekleştirmek istediğinizde, Antalya spot firmamızdan kısa sürede teklif alabilirsiniz!

Çamaşırları yıkadıktan sonra nerede kurutacağımızı bilememek sanırım işin en zor kısmı… Bunun için biçilmiş kaftan olan kurutma makineleri de oldukça pratik ürünler olsa da artık teknolojinin gelişmesiyle beraber hem çamaşır makinesi hem kurutma makinesi bir arada olan ürünlerin ortaya çıkmasıyla beraber evde yer kaplayan cihazlara dönüş durumdadır. Bu noktada eğer evinize çamaşır ve kurutma makinesi bir arada bir ürün almaya karar verdiyseniz ve evinizdeki kurutma makinesinden kurtulmak istiyorsanız biz Antalya spot merkezini arayarak hiçbir taşıma ücreti vs. ödemeden kurutma makinenizin ederi kadar bir ödeme karşılığı da eski makinenizden kurtulabilirsiniz.

Antalya Spot‘ a ulaşmak için sitemizde yer alan iletişim numaralarını arayabilir, adresimizi ziyaret edebilir ya da firmamız mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz!

06 Mayıs 2017
199 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN