+90 543 540 1983

Sosyal Medyada Biz}

ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIYOR...
WHATSAPP ÜZERİNDEN SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARINIZIN RESİMLERİNİ BİZE GÖNDERİN ANINDA AYNI GÜN İÇİNDE İKİNCİ EL DEĞERİNİ ÖĞRENİN 0 543 540 1983 A'DAN Z'YE HER ÇEŞİT EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ BULMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORMADAN EŞYA SATMAYINIZ. İKİNCİ EL EŞYANIN DEĞİŞMEZ ADRESİ ANTALYA SPOT

ÇANAKKALE HURDA ALANLAR

ÇANAKKALE HURDA ALANLAR

Çanakkale hurda alanlara ulaşarak, evinizde, ofisinizde ya da otel, butik gibi işletmenizde hurdaya çıkmış olan eşyalarınızı hurda alımı yapılması için bizi arayabilirsiniz. Bu şekilde kısa bir sürede gerçekleşen güvenli ticaret sayesinde Çanakkale hurdacılar için yaptığınız araştırmayı sonlandırabilirsiniz. Özellikle evinizde boşu boşuna yer kaplayan hurda nitelikli ürünlerin odalarınızda yer işgal etmesini istemiyorsanız hemen bizi aramalısınız. Veyahut işyerinizdeki alanın kısıtlanmasına neden olan kullanılmış fakat şuan işe yaramayan ikinci el eşyalarınız için de firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

ÇANAKKALE HURDA ALANLAR | ÇANAKKALE HURDA FİYATLARI

Çanakkale hurda alanlar alanında faaliyete devam eden Antalya spot mağazamız, çevredeki tüm ev ve işyeri sahiplerinin taleplerini değerlendirmeye devam ediyor. Üstelik bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için teknolojinin tüm alanlarını kullanmayı da ihmal etmiyoruz. Sadece telefon numaramızla değil, Whatsapp uygulamasıyla ya da elektronik posta yoluyla da bizimle iletişime geçmeniz mümkün. Bunun için hangi irtibat kanalı kullanırsanız kullanın, hurda alımı ile ilgili taleplerinizi genellikle birkaç saatte değerlendirmekteyiz. İş yerinin yoğunluğu söz konusu olursa en fazla gün içerisinde sizinle iletişime geçilerek, Çanakkale hurda fiyatları ve nakit ödeme konularında bilgilendirme yapılmaktadır. Antalya ikinci el eşya aracılığı ile beyaz eşya, mobilya ve hatta eski bilgisayarlarınızın bile değerinden satılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca metal, bakır, çelik, alüminyum, sac malzeme içeren hurdalarınızı da aldığımızı unutmayınız!

Çanakkale hurda alanlar için iletişim numarası arayanlar: 0 543 540 1983

02 Haziran 2017
311 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Open chat