+90 543 540 1983

Sosyal Medyada Biz}

ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIYOR...
WHATSAPP ÜZERİNDEN SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARINIZIN RESİMLERİNİ BİZE GÖNDERİN ANINDA AYNI GÜN İÇİNDE İKİNCİ EL DEĞERİNİ ÖĞRENİN 0 543 540 1983 A'DAN Z'YE HER ÇEŞİT EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ BULMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORMADAN EŞYA SATMAYINIZ. İKİNCİ EL EŞYANIN DEĞİŞMEZ ADRESİ ANTALYA SPOT

İZMİR HURDA ALANLAR

İZMİR HURDA ALANLAR

Ev ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz eşyalarınız artık bir işinize yaramıyorsa ve hurdaya çıktıysa, bu eşyalarınızı kısa süre içerisinde hurdacıya vermek isteyebilirsiniz. İzmir hurda alanlar olarak bizler, evinizde ve iş yerinizde kullanmadığınız, gereksiz yer kaplayan her türlü hurdaya çıkmış eşyalarınızı almaktayız. İzmir hurda alanlar olarak sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz ve özellikle de metal, bakır, çelik, alüminyum, sac malzeme içeren eşyalarınızı almaktayız.

İZMİR HURDA ALANLAR

İzmir’de nerede olursanız olun, İzmir hurdacılar ile ilgili taleplerinize değerinde yanıtlar verdiğimizden emin olun. Artık ev ya da iş yerinizde gereksiz yer kaplayan hurdalarınızdan kurtulmanın vakti. Özellikle de evinizde bulunan ikinci el eşya niteliğindeki beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi makineler İzmir hurdacılarişinize yaramıyorsa, bizlerle iletişime geçin ve İzmir hurda alanlar olarak, adresinize kadar gelerek, hurdaya çıkmış olan beyaz eşyanız için ideal bir teklif sunalım. Televizyon, bilgisayar dahil pek çok türden ev eşyalarınız için hurda fiyatları ve satım talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

“Bu eşya ne işinize yarar ki” diye düşünmeyin! Hurdalarınızı uygun bir değer üzerinden, nakit ile sizlerden alıyoruz ve merkez istasyona ulaştırıyoruz. Pek çok türden ev eşyalarınız hurdalık olabilir. Eşyalarınızı eğer bir depoda bekletiyorsanız, toplu halde almamız daha kolay olmaktadır. Sahip olduğumuz özel hurda toplama aracımız ile İzmir’in her yerine gelebilmekteyiz. Bu doğrultuda, İzmir’in neresinde olursanız olun, tek yapmanız gereken; ev ya da iş yerinizdeki hurda eşyalar için Antalya ikinci el eşya mağazamız ile iletişime geçmektir.

02 Haziran 2017
211 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Open chat