Salı, Mart 19Antalya İkinci El Spot Eşya Alım Satımı
Shadow

İZMİR HURDA ALANLAR

İZMİR HURDA ALANLAR

Ev ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz eşyalarınız artık bir işinize yaramıyorsa ve hurdaya çıktıysa, bu eşyalarınızı kısa süre içerisinde hurdacıya vermek isteyebilirsiniz. İzmir hurda alanlar olarak bizler, evinizde ve iş yerinizde kullanmadığınız, gereksiz yer kaplayan her türlü hurdaya çıkmış eşyalarınızı almaktayız. İzmir hurda alanlar olarak sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz ve özellikle de metal, bakır, çelik, alüminyum, sac malzeme içeren eşyalarınızı almaktayız.

İzmir’de nerede olursanız olun, İzmir hurdacılar ile ilgili taleplerinize değerinde yanıtlar verdiğimizden emin olun. Artık ev ya da iş yerinizde gereksiz yer kaplayan hurdalarınızdan kurtulmanın vakti. Özellikle de evinizde bulunan ikinci el eşya niteliğindeki beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi makineler İzmir hurdacılarişinize yaramıyorsa, bizlerle iletişime geçin ve İzmir hurda alanlar olarak, adresinize kadar gelerek, hurdaya çıkmış olan beyaz eşyanız için ideal bir teklif sunalım. Televizyon, bilgisayar dahil pek çok türden ev eşyalarınız için hurda fiyatları ve satım talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

“Bu eşya ne işinize yarar ki” diye düşünmeyin! Hurdalarınızı uygun bir değer üzerinden, nakit ile sizlerden alıyoruz ve merkez istasyona ulaştırıyoruz. Pek çok türden ev eşyalarınız hurdalık olabilir. Eşyalarınızı eğer bir depoda bekletiyorsanız, toplu halde almamız daha kolay olmaktadır. Sahip olduğumuz özel hurda toplama aracımız ile İzmir’in her yerine gelebilmekteyiz. Bu doğrultuda, İzmir’in neresinde olursanız olun, tek yapmanız gereken; ev ya da iş yerinizdeki hurda eşyalar için Antalya ikinci el eşya mağazamız ile iletişime geçmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir