+90 543 540 1983

Sosyal Medyada Biz}

ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIYOR...
WHATSAPP ÜZERİNDEN SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EŞYALARINIZIN RESİMLERİNİ BİZE GÖNDERİN ANINDA AYNI GÜN İÇİNDE İKİNCİ EL DEĞERİNİ ÖĞRENİN 0 543 540 1983 A'DAN Z'YE HER ÇEŞİT EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ BULMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORMADAN EŞYA SATMAYINIZ. İKİNCİ EL EŞYANIN DEĞİŞMEZ ADRESİ ANTALYA SPOT

FOTO GALERİSİ

 

FOTO GALERİSİ

Antalya Spot iş yerimizde almış olduğumuz ve satımını yapmış olduğumuz ürünlere örnek olarak foto galerimizde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünler bulunmaktadır. Ev eşyalarında her nevi ürün alımlarımızı yapmakta olduğumuzu sizlere bildirmemizi kolaylaştırmak maksadı ile çalışmalarımızı hız kesmeden devam etmekteyiz. FOTO GALERİSİ Grubunda Yatak odası takımları vitrin ve salon takımları genç odaları masa sandalye takımları tv üniteleri gibi birkaç örnek vermek gerekirse foto galerimizi takip ederek ikinci el eşya grubumuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

FOTO GALERİSİ

Her hafta güncellemesi yapılan bu sayfamızdaki ürünlerin takibini yaparak hem müşterilerimize satmakta olduğumuz ürünlerin resimlerini sunmakta hemde eşya satmayı düşünen müşterilerimize ne çeşit ürün aldığımız hakkında bilgi vermiş oluyoruz. Günümüz şartlarında internet ortamı oldukça hızlı ilerlemekte olduğundan ANTALYA SPOT firması da internet ilerlemesine yönelik çalışmalarını hız kesmeden devam etmektedir.

 

 

Open chat